07.10.2023 16:00
7:1 (2:0)
Mrkos M. 3x,Kápl P. 2x, Vlach M., Nepodal V. : Mošanský V.

1. poločas:
12. min.: ŽK Pešek M. za faul
22. min.: ŽK Dvořák O. za faul
27. min.: 1:0 Mrkos M. si vzal míč a postupoval s ním k vápnu, kde se před ním rozestoupila obrana a snadno svou střelu namířil k levé tyči
35. min.: 2:0 přihrávka z levé strany na neobsazeného Mrkose M. na penaltu, ten si míč zpracoval a placírkou k levé tyči rozvlnil síť

2. poločas
49. min.: 3:0 přímý volný kop z pravé strany od brankové čáry proletěl malým vápnem a na zadní tyči zavíral Kápl P. a pouze nastavil nohu a nasměroval míč do brány
59. min.: 3:1 pokutový kop za faul na svou osobu proměnil Mošanský V. střelou po zemi k levé tyči. Brankář šel na druhou stranu.
65. min.: 4:1 rychlá akce po levé straně, přihrávka pod sebe na úroveň penalty na volného M. Vlacha, který se trefil k pravé tyči
68. min.: 5:1 pokutový kop za ruku ve vápně namířil Kápl P. prudce k pravé tyči. Brankář směr střely neodhadl.
74. min.: 6:1 Mrkos M. se ocitl sám před brankářem, naznačil střelu, čímž si položil brankáře a potom ho elegantně předloubl
80. min.: 7:1 Nepodal V. postupoval k brance stíhán obráncem, míč se mu trochu zamotal pod nohy, tím se se štěstím uvolnil  a vystřelil přesně k pravé tyči

Hodnocení zápasu
Hrazánecké na hřišti lídra soutěže nečekalo nic lehkého. Zpočátku byla hra vyrovnaná a domácí brankář vytáhl ze šibenice gólovou střelu. Od patnácté minuty už byl znatelný rozdíl v postavení v tabulce. Dobře atleticky připravení a trénovaní mladí kluci dostupovali rozehrávající hráče a nadali jim ani vteřinu a jediný metr navíc. Dlouhé nákopy zas hravě sbírali obránci. Hosté nad domácími výrazně zaostávali, a ikdyž se snaha nedala upřít, na soupeře neměli a výsledek je proto naprosto zasloužený.
Rozhodčí Dušek Jakub pískal velmi dobře.