15.10.2023 14:00
6:1 (2:1)
Mošanský T. 2x, Pešička A., Zeman D., Mošanský V., Dvořák O. : Kříž M.

1. poločas:
16. min.: 1:0 Zeman D. se řítil na brankáře, ten jeho střelu vyrazil před dobíhajícího A. Pešičku, který přes něj hlavou obloučkem doklepl
20. min.: ŽK Kareta M. za faul
29. min.: ŽK Brčák M. za faul
31. min.: 2:0 hezky zahraný rohový kop si na zadní tyči našel Mošanský T. a z voleje bombou trefil míč k levé tyči
43. min.: 2:1 Kříž M. využil nedůrazu v obraně, nechal si míč dvakrát skočit na velkém vápně a pak napálil míč nad brankářem pod břevno

2. poločas
50. min.: 3:1 Mošanský T. vystřeli netradičně levou nohou z osmnácti metrů a míč skončil v levém horním rohu branky
51. min.: 4:1 tak trochu nepovedený centr Zemana D. z úhlu z pravé strany se v průběhu letu změnil v povedenou střelu a zapadl k levé tyči
73. min.: ŽK Bolek J. za zdržování hry
76. min.: ČK Štemberk M. za zmaření gólové střely hraním rukou na brankové čáře
77. min.: 5:1 pokutový kop proměnil tradiční exekutor Mošanský V. střelou po zemi k levé tyči
84. min.: 6:1 po pohledné narážečce na velkém vápně se ocitl sám před brankářem Dvořák O. a střelou po zemi k pravé tyči uzavřel skóre zápasu

Hodnocení zápasu
Za chladného a větrného počasí se utkala dvě mužstva, která mnoho bodů neposbírala. Důležitost zapasu tím byla jasně daná. Začali lépe hosté, ale jejich dvě šance zůstaly nevyužité. Pak už se do soupeře zakousli domácí a byli po zbytek poločasu lepším týmem. Dvě z mnoha příležitostí přetavili v góly a naopak jim tam spadla ojedinělá střela do šatny. Druhá půlka se podobala první. Zase nejdříve zahrozili hosté, ale potom se rozjel gólostroj domácích naplno. Úspěšnou premiéru v nových funkcích si tak odbyli zaskakující trenér Pešek M. a novopečený kapitán Mošanský V.
Rozhodčí Koukol Pavel pískal velmi dobře.